صنایع دستی و زیورآلات نگار

زیورآلات نگار از ابتدای سال 1393 در زمینه طراحی و تولید زیورآلات فارسی فعالیت خود را آغاز کرد. در ادامه با ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان زیورآلات و صنایع‌دستی سعی در افزایش تنوع محصولات داشته است.
صنایع‌دستی و زیورآلات نگار از طریق کنترل و رده‌بندی کیفی به عنوان طراح و مشاور خرید فعالیت می‌کند.
امیدواریم تا با تنوع و شفافیت رضایت خریداران عزیز را تأمین کرده باشیم.

مسوول فروش

محمدرضا سعیدی

علی کیان مهر

علی کیان مهر

خوشنویس و طراح حروف

"علی کیانمهر" در سال 1360 در تهران متولد شد. زمینه فعالیت وی در اصل طراحی خوشنویسی است، ولی شامل خوشنویسی ترسیمی بر روی بوم نیز می شود. کیانمهر در رشته طراحی گرافیک تحصیل کرد و لیسانس خود را نیز در رشته خوشنویسی فارسی گرفت. وی مدرک کارشناسی ارشد هنر را از آکادمی دانشگاه هنر در سال 1386 دریافت نمود. آثار خوشنویسی او در نمایشگاه های بسیاری مانند "موزه هنرهای معاصر تهران" به نمایش گذاشته شده است. کیانمهر اکنون در زمینه طراحی و نقاشی در هنر خوشنویسی کار می کند. هم چنین در دانشکده هنر و ادبیات دانشگاه تهران نیز خوشنویسی تدریس می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این خطاط می توانید به سایت www.kianmehr.com مراجعه کنید.

رتبه‌بندی محصولات

محصولات سایت بر اساس کیفیت ساخت و مشخصات هنری به شش دسته تقسیم‌شده‌اند. برای شفافیت فروش و سهولت انتخاب، رتبه‌بندی با رنگ‌های مختلف مشخص‌شده‌اند.
محصولاتی که نسبت قیمت و کیفیت آنها رابطه صحیح نداشته باشند در سایت جایی نخواهند داشت.
تلاش برای اطمینان از منصفانه بودن قیمت‌ها نیاز به همکاری تولیدکنندگان و همچنین نقد و مشاوره خریداران عزیز دارد. صنایع‌دستی و زیورآلات نگار با نظرسنجی‌ها بعد از خرید اقدام به اصلاح رتبه‌ها خواهد کرد.